Wszystkie produkty
-
Maszyna do odrywania CNC
-
Frezarka krawędziowa CNC
-
Polerowanie elektrolityczne plazmowe
-
Maszyna do polerowania plazmy
-
Robot poleruje i szczotkuje
-
Roboty do wyciągania
-
Magnetyczna maszyna do polerowania
-
Maszyna do odrywania koła obrotowego
-
Roboty do szlifowania
-
Centrifugalna maszyna do wykończenia beczek
-
Maszyna wykończeniowa wibrująca
słowa kluczowe [ m quina de desbotado por cnc ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "m quina de desbotado por cnc" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
Przemysłowa maszyna do polerowania magnesowego ze stali nierdzewnej usuwa wrzody powierzchniowe / krawędzi
| Prędkość | 0-2000 obr./min |
|---|---|
| Funkcjonować | Usuwanie zadziorów powierzchniowych i krawędziowych |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Napięcie znamionowe | 380 V 50 Hz |
RD-001 Jednostka szlifująca robota z prędkością ściernicy 200-3000 plus regularne czyszczenie i wymagania dotyczące przeglądów
| Robot Type | 6-Axis |
|---|---|
| Grinding Wheel Speed | 200-3000 |
| Consumables | Sanding Belt |
| Product | Sanitary Ware |
Dokładność obróbki ±002mm Ramię szlifującego robotu przemysłowego dostosowane do wyrobów sanitarnych Zapewniając dokładną obróbkę powierzchni
| Application | Grinding |
|---|---|
| Consumables | Sanding Belt |
| Environmental Friendly | Eco-friendly Materials And Processes |
| Product Type | Copper Alloy |
220V platforma szlifująca robot dostarczająca dokładność obróbki ±002mm zoptymalizowana do precyzyjnych operacji obróbki powierzchni
| Automation | Fully Automated |
|---|---|
| Durability | Long-lasting Performance |
| Grinding Wheel Speed | 200-3000 |
| Product | Sanitary Ware |
220V Robot Grinder Manipulator Requires Regular Cleaning And Inspection Maintenance For Automated Grinding Applications
| Product Type | Copper Alloy |
|---|---|
| Product | Sanitary Ware |
| Durability | Long-lasting Performance |
| Maintenance Requirements | Regular Cleaning And Inspection |
Elastyczny automatyczny robot do gratowania może obsługiwać różne kształty i rozmiary, zapewniając bezpieczną pracę i minimalizując ryzyko obrażeń
| Flexible | Can Handle Various Shapes And Sizes |
|---|---|
| Versatile | Can Be Used For Different Materials |
| High productivity | Increases Output |
| High precision | 0.01mm |
Automatyczna maszyna do gratowania robotem charakteryzuje się wysoką precyzją 0,001 mm i wydajnością 1000 sztuk na godzinę, redukując pracę ręczną
| Low maintenance | Saves Cost |
|---|---|
| Customizable | Can Be Tailored To Specific Needs |
| User-friendly | Easy To Operate |
| Versatile | Can Be Used For Different Materials |
System automatycznego szlifowania o długotrwałej wydajności zapewniający solidne możliwości szlifowania dla potrzeb automatyzacji przemysłowej
| Grinding Wheel Speed | 200-3000 |
|---|---|
| Automation | Fully Automated |
| Voltage | 220V |
| Environmental Friendly | Eco-friendly Materials And Processes |


