Wszystkie produkty
-
Maszyna do odrywania CNC
-
Frezarka krawędziowa CNC
-
Polerowanie elektrolityczne plazmowe
-
Maszyna do polerowania plazmy
-
Robot poleruje i szczotkuje
-
Roboty do wyciągania
-
Magnetyczna maszyna do polerowania
-
Maszyna do odrywania koła obrotowego
-
Roboty do szlifowania
-
Centrifugalna maszyna do wykończenia beczek
-
Maszyna wykończeniowa wibrująca
słowa kluczowe [ m y th o v t cnc ] mecz 131 produkty.
Seria obróbcza JYY-M5 do gratowania obrabiarek CNC, zaprojektowana w celu zapewnienia powtarzalnych wyników gratowania i niezawodności obróbki.
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Spindle Speed: | 3000rpm |
| Max. Deburring Length: | 200mm |
Wytrzymałe rozwiązanie do polerowania robotów wysokiej precyzji robot polerowania CNC certyfikowany ISO9001
| Prędkość: | Duża prędkość polerowania |
|---|---|
| Przyjazny użytkownikowi: | Łatwe w obsłudze |
| opłacalne: | Niedrogie rozwiązanie do polerowania |
Elastyczna automatyczna maszyna do odbudowy CNC
| Niskie koszty utrzymania: | Oszczędza koszty |
|---|---|
| Energooszczędny: | Oszczędza energię elektryczną |
| Trwałe: | Długotrwałe |
System robotów do polerowania CNC przyjazny dla środowiska w pełni zautomatyzowany dla bezpiecznej i elastycznej pracy
| Automatyzacja: | Całkowicie automatyczny |
|---|---|
| Prędkość: | Duża prędkość polerowania |
| Różnorodność: | Można polerować różne kształty i rozmiary |
Elastyczny Automatyczny Robot Deburring Precision Control CNC Deburring Robot
| Trwałe: | Długotrwałe |
|---|---|
| Wysoka wydajność: | Zwiększa wydajność |
| Dostosowywalne: | Można dostosować do konkretnych potrzeb |
Kompaktowy system automatycznego robota odbudowującego
| Automatyczne: | Zmniejsza pracę ręczną |
|---|---|
| Kompaktowy: | Oszczędza miejsce |
| Wysoka wydajność: | Zwiększa wydajność |
Precyzja CNC sterowanie Elektryczny Deburring Machine Wysoka precyzja do obróbki metalu
| System sterowania: | CNC |
|---|---|
| Prędkość wrzeciona: | 3000 obr./min |
| Materiał: | Metal |
JYY-M5 220V Maszyna do grawerowania frezowania CNC 50Hz Sprzęt frezowania krawędzi
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Waga: | 1500kg |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
Całkowicie zautomatyzowane elastyczne rozwiązanie robotyczne do polerowania Bezpieczna obsługa Wysoka wydajność
| Niskie koszty utrzymania: | Wymaga minimalnej konserwacji |
|---|---|
| opłacalne: | Niedrogie rozwiązanie do polerowania |
| Bezpieczeństwo: | Bezpieczna operacja |
Robot do polerowania o wysokiej precyzji
| Różnorodność: | Można polerować różne kształty i rozmiary |
|---|---|
| Dokładność: | Dokładne wyniki polerowania |
| Przyjazny użytkownikowi: | Łatwe w obsłudze |


