Wszystkie produkty
-
Maszyna do odrywania CNC
-
Frezarka krawędziowa CNC
-
Polerowanie elektrolityczne plazmowe
-
Maszyna do polerowania plazmy
-
Robot poleruje i szczotkuje
-
Roboty do wyciągania
-
Magnetyczna maszyna do polerowania
-
Maszyna do odrywania koła obrotowego
-
Roboty do szlifowania
-
Centrifugalna maszyna do wykończenia beczek
-
Maszyna wykończeniowa wibrująca
słowa kluczowe [ m y th o v t cnc ] mecz 131 produkty.
1500 kg Maszyna do frezowania krawędzi CNC o dużej prędkości częstotliwość 50Hz i napięcie 220V
| Materiał: | Stalowe |
|---|---|
| Wnioski: | Motoryzacja, lotnictwo, elektronika itp. |
| napięcie: | 220 V |
Elektryczna maszyna do odbudowy metalu CNC 3kW 220V Automatyczna maszyna do odbudowy metalu
| Rodzaj: | Automatyczne |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Częstotliwość: | 50 Hz |
Maszyna do odrywania metalu CNC 220V Wydajność precyzyjna 3kW Moc elektryczna
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| napięcie: | 220 V |
| Cechy: | Wysoka precyzja, wydajność, łatwość obsługi |
Precyzyjna pionowa 3-osiowa frezarka CNC 1000mm Frezarka JYY-M5
| Dokładność: | 00,01 mm |
|---|---|
| Wymiary: | 2000 mm x 1500 mm x 1800 mm |
| Rodzaj głowicy frezowej: | Pionowa |
Maszyna do frezowania krawędzi CNC ze stali o częstotliwości 50 Hz 3 oś 1000 - 5000 obrotów na minutę Prędkość wrotnika
| Maksymalna szerokość frezowania: | 1000 mm |
|---|---|
| Oś: | 3 |
| Wymiary: | 2000 mm x 1500 mm x 1800 mm |
220V Metalowa maszyna do odrywania CNC wysokiej precyzji / wydajności Model JYY-M5
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| napięcie: | 220 V |
| Materiał: | Metal |
Stalowe Elektryczne 3-osiowe Maszyny frezowe CNC Wysokiej Precyzji Szerokość frezowania 1000 mm
| Częstotliwość: | 50 Hz |
|---|---|
| Wymiary: | 2000 mm x 1500 mm x 1800 mm |
| Materiał: | Stalowe |
Prędkość wrzeciona 3000 obr./min. Hydrauliczna wykrawarka CNC JYY-M5 zaprojektowana z myślą o precyzji i trwałości w obróbce metali
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Application: | Deburring |
| Type: | Automatic |
Maksymalna długość odbudowy 200 mm Maszyna CNC Box Way JYY M5 Zaprojektowana w celu zwiększenia dokładności i wydajności procesów obróbki
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| Application: | Deburring |
Automatyczna maszyna do obróbki metalu CNC JYY-M5 Profesjonalne urządzenia do obróbki metalu dla usprawnionych linii produkcyjnych
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Application: | Deburring |


