همه محصولات
کلید واژه ها [ m y th o v t cnc ] همخوانی داشتن 131 محصولات.
1500 کیلوگرم ماشین آسیاب CNC سرعت بالا 50 هرتز فرکانس و ولتاژ 220 ولت
| مواد: | فولاد |
|---|---|
| درخواست ها: | خودرو، هوافضا، الکترونیک و غیره |
| ولتاژ: | 220 ولت |
ماشین سنگ شکن فلزی CNC 220V کارایی دقیق 3kW قدرت الکتریکی
| مواد: | فلز |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت |
| ویژگی ها: | دقت بالا، کارآمد، آسان برای کار |
دقت عمودی 3 محور CNC لبه آسیاب ماشین 1000mm آسیاب JYY-M5
| دقت: | 0.01 میلی متر |
|---|---|
| ابعاد: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
| نوع سر فرز: | عمودی |
50Hz فولاد ماشین آسیاب CNC لبه 3 محور 1000 - 5000 rpm سرعت پیچ
| حداکثر عرض فرز: | 1000 میلی متر |
|---|---|
| محور: | 3 |
| ابعاد: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
فولاد الکتریکی 3 محور ماشین آسیاب CNC لبه دقیق 1000mm عرض آسیاب
| فرکانس: | 50 هرتز |
|---|---|
| ابعاد: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
| مواد: | فولاد |
سرعت اسپندل 3000rpm ماشین سوراخ کردن هیدرولیک CNC JYY-M5 برای دقت و دوام در ساخت فلز طراحی شده است
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Application: | Deburring |
| Type: | Automatic |
حداکثر طول پلیسه گیری 200 میلی متر، دستگاه CNC Box Way JYY M5، طراحی شده برای افزایش دقت و کارایی در فرآیندهای ماشینکاری
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| Application: | Deburring |
ماشین ماشینکاری اتوماتیک CNC JYY-M5 تجهیزات حرفه ای فلز برای خطوط تولید ساده
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Application: | Deburring |


