همه محصولات
کلید واژه ها [ m y th o v t cnc ] همخوانی داشتن 131 محصولات.
ابزار ماشین CNC 3kW برای استفاده از دبرنگ دقیق و برش فلز در فرآیندهای تولید صنعتی
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Control System: | CNC |
| Application: | Deburring |
سیستم کنترل CNC ماشین کنترلی CNC قطعات فلزی 3kW قدرت تجهیزات کنترلی دقیق برای صنعت تولید
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Max. Deburring Diameter: | 100mm |
| Voltage: | 220V |
آسان برای کار کردن CNC Deburring ماشین فلز سازگار قطر Deburring حداکثر 100mm طراحی شده برای Deburring دقیق
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Max. Deburring Length: | 200mm |
آسان برای استفاده ماشین آسیاب ابزار CNC ابزار فلزی تیز کردن راه حل های آسیاب دقیق برای صنعت تولید
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Application: | Deburring |
| Power Source: | Electric |
3000rpm ماشین CNC Deburring ارائه 3kW قدرت و حداکثر Deburring قطر 100mm ایده آل برای اتمام قطب فلزی خودکار
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Max. Deburring Diameter: | 100mm |
| Frequency: | 50Hz |
ماشین سوراخ کن CNC هیدرولیک 5KW 1500x1000x1200mm ابعاد
| سرعت اسپیندل: | 1000-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| اندازه قطعه کار: | 200x200 میلی متر |
| روش سوراخ کردن: | برس چرخشی |
220 ولت / 50 هرتز ماشین آلات CNC سری 1500x1000x1200 میلی متر برای نتایج دقیق
| سرعت اسپیندل: | 1000-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| اندازه قطعه کار: | 200x200 میلی متر |
| روش سوراخ کردن: | برس چرخشی |
ماشین ماشین آلات صنعتی اتوماتیک فلز CNC با سرعت اسپندل 1000 - 3000 Rpm
| نوع: | خودکار |
|---|---|
| قطر ابزار: | 100 میلی متر |
| منبع برق: | 220 ولت / 50 هرتز |
220V 50Hz هیدرولیک ماشین CNC سوراخ کردن با فرش حفاری فرش عملکرد
| سرعت اسپیندل: | 1000-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| قطر ابزار: | 100 میلی متر |
| نوع: | خودکار |
500 کیلوگرم 220 ولت 50 هرتز ماشین آسیاب ابزار CNC 1000 قطعه / ساعت
| ظرفیت تخلیه: | 1000 قطعه در ساعت |
|---|---|
| اندازه قطعه کار: | 200x200 میلی متر |
| روش سوراخ کردن: | برس چرخشی |


