همه محصولات
کلید واژه ها [ m y th o v t cnc ] همخوانی داشتن 131 محصولات.
روش برش چرخش ماشین CNC فلز Deburring 1000 قطعه / ساعت ظرفیت
| روش سوراخ کردن: | برس چرخشی |
|---|---|
| سرعت اسپیندل: | 1000-3000 دور در دقیقه |
| سیستم کنترل: | CNC |
5KW ماشین CNC Deburring مصرف قدرت خودکار قطر ابزار 100mm
| نوع: | خودکار |
|---|---|
| سرعت اسپیندل: | 1000-3000 دور در دقیقه |
| منبع برق: | 220 ولت / 50 هرتز |
قدرت 220V / 50Hz فولاد ضد زنگ CNC Deburring ماشین قطعه کار اندازه 200x200mm
| سیستم کنترل: | CNC |
|---|---|
| منبع برق: | 220 ولت / 50 هرتز |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
1500kg خدمات حکاکی فولاد CNC آسیاب با عرض حداکثر 1000 میلی متر
| سیستم کنترل: | CNC |
|---|---|
| حداکثر عرض فرز: | 1000 میلی متر |
| حداکثر عمق آسیاب: | 50 میلی متر |
1500kg الکتریکی 3 محور ماشین آسیاب CNC لبه برای برش فولاد دقیق
| حداکثر عرض فرز: | 1000 میلی متر |
|---|---|
| سرعت اسپیندل: | 1000-5000 دور در دقیقه |
| مدل: | JYY-M5 |
XYZ-1000 قطعات ماشین آلات آسیاب CNC فولاد با طراحی دقیق
| دقت: | 0.01 میلی متر |
|---|---|
| ابعاد: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
| حداکثر عمق آسیاب: | 50 میلی متر |
ماشین آسیاب CNC با دقت بالا با سیستم کنترل سه محور 0.01mm دقت
| حداکثر عمق آسیاب: | 50 میلی متر |
|---|---|
| فرکانس: | 50 هرتز |
| ابعاد: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
220V الکتریکی CNC ماشین فریز عمودی با حداکثر عمق فریز 50mm
| ابعاد: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
|---|---|
| نوع سر فرز: | عمودی |
| سیستم کنترل: | CNC |
ماشین برش چرخشی CNC 5KW 200x200 میلی متر اندازه قطعه کار
| مدل: | JYY-M5 |
|---|---|
| اندازه قطعه کار: | 200x200 میلی متر |
| روش سوراخ کردن: | برس چرخشی |
سیستم کنترل CNC سری ماشین آلات CNC با سرعت اسپندل 3000rpm
| منبع برق: | برق |
|---|---|
| فرکانس: | 50 هرتز |
| درخواست: | دبر زدایی |


