همه محصولات
کلید واژه ها [ m y th o v t cnc ] همخوانی داشتن 131 محصولات.
ربات پاک کننده خودکار کاملا خودکار با نتایج دقیق
| دقت: | نتایج پولیش دقیق |
|---|---|
| تعمیر و نگهداری کم: | نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری |
| انعطاف پذیری: | گزینه های پولیش انعطاف پذیر |
رابرات پولیشینگ فلزی عملیات امن دقت بالا ISO9001 تایید شده
| دقت، درستی: | دقت بالا |
|---|---|
| انعطاف پذیری: | گزینه های پولیش انعطاف پذیر |
| درخواست: | پرداخت فلز |
ماشین پولیش روبات انعطاف پذیر عملیات امن ماشین پولیش دقیق گواهینامه ISO9001
| دوام: | عملکرد طولانی مدت |
|---|---|
| کارایی: | بازدهی بالا |
| کاربر پسند: | استفاده آسان |
ماشین آسیاب برقی فولاد 220 ولت 0.01 میلی متر دقت 1000 - 5000 دور در دقیقه سرعت پیچ
| منبع برق: | برق |
|---|---|
| ابعاد: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
| مواد: | فولاد |
دستگاه برق زیمنس ماشین دورافتاده بشکه با ظرفیت 10 لیتر
| فرآیند ریخته گری: | روش موم گم شده سیلیس سول |
|---|---|
| اندازه بشکه: | 200mm X 300mm |
| ماشینکاری: | ماشینکاری CNC، تراش CNC |
220V / 380V ولتاژ ماشین فروریزی بشکه با 4 بشکه 200mm X 300mm اندازه بشکه
| مقدار pH: | 5-6 |
|---|---|
| ماشینکاری: | ماشینکاری CNC، تراش CNC |
| قدرت ورودی دارای امتیاز: | 1.5 کیلووات |
1300 کیلوگرم ماشین رقیق کن بارل روتاری نوع مخلوط کننده برای نیازهای مشتری
| فرم: | مایع |
|---|---|
| ماشینکاری: | ماشینکاری CNC، تراش CNC |
| اندازه بشکه: | 200mm X 300mm |
سرعت ماشین آبسردکن مرکزی 1.5 KW قدرت 200mm X 300mm اندازه بشکه برای راه حل های برتر آبسردکن
| اندازه بشکه: | 200mm X 300mm |
|---|---|
| ظرفیت: | 10 لیتر |
| سرعت دوران: | 0-280 دور در دقیقه |
کنترل PLC ماشین سنگ شکن نایلون 200mm با دکمه توقف اضطراری
| ولتاژ: | 220 ولت |
|---|---|
| نوع: | دستگاه حباب روتاری |
| منبع برق: | برق |


