Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ m y th o v t cnc ] eşleşme 131 Ürünler.
Tam Otomatik Kompakt Otomatik cilalama Robotu, Kesin Sonuçlar
| Doğruluk: | Doğru Parlatma Sonuçları |
|---|---|
| Düşük bakım: | Minimum Bakım Gerektirir |
| Esneklik: | Esnek Parlatma Seçenekleri |
Metal robot cilalama güvenli çalışması yüksek hassasiyetli ISO9001 onaylı
| Kesinlik: | Yüksek hassasiyet |
|---|---|
| Esneklik: | Esnek Parlatma Seçenekleri |
| Uygulama: | Metal parlatma |
Esnek Robot cilalama Güvenli Çalışma Hassas cilalama makinesi ISO9001 Sertifikalı
| Dayanıklılık: | Uzun ömürlü performans |
|---|---|
| Verimlilik: | Yüksek verim |
| Kullanıcı dostu: | kullanımı kolay |
Elektrikli Metal Tam Otomatik Çıkarma Makinesi 3kW Güç 3000rpm Döven Hız
| Türü: | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
Çelik Elektrikli Kenar Döşeme Makinesi 220V 0.01mm Doğruluk 1000 - 5000 rpm Döner Hızı
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Boyutları: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
| Malzeme: | çelik |
Siemens Elektrikli Aygıt Merkezi Fırçalı Fırçalı 10 Litre Kapasiteli Fırçalı Makine
| Döküm işlemi: | Silika Sol Kayıp Balmumu Yöntemi |
|---|---|
| namlu boyutu: | 200mm X 300mm |
| işleme: | CNC İşleme, CNC Torna |
220V/380V Voltaj Merkezkaç Fıçı Bitirme Makinesi 4 Fıçı 200mm X 300mm Fıçı Boyutu
| PH değeri: | 5-6 |
|---|---|
| İşleme: | CNC İşleme, CNC Torna |
| Nominal giriş gücü: | 1,5 kW |
1300 Kgs Rotary Barrel Polishing Machine Karıştırma Tipi Müşteri Gereksinimleri İçin Döner
| Form: | Sıvı |
|---|---|
| işleme: | CNC İşleme, CNC Torna |
| namlu boyutu: | 200mm X 300mm |
Hız Merkezi Çökme Makinesi 1.5 KW Güç 200mm X 300mm Fıçı Boyutu Üstün Çökme Çözümleri İçin
| namlu boyutu: | 200mm X 300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 10 Litre |
| Dönme hızı: | 0-280 Devir/dakika |
PLC Kontrolü Sert Nilon Çöpeçme Makinesi 200mm Acil Durdurma Düğmesiyle
| Voltaj: | 220V |
|---|---|
| Türü: | Döner Çapak Alma Makinası |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |


