Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ m y th o v t cnc ] eşleşme 131 Ürünler.
Yüksek Performanslı Otomatik CNC Deberleme Makinesi 220V Voltaj ve 50Hz Frekanslı
| Uygulama: | çapak alma |
|---|---|
| Mil Hızı: | 3000rpm |
| Türü: | Otomatik |
3000 Rpm CNC Hidrolik Metal Bıçaklama Makinesi 3kW Metal Üretimi İçin
| Güç: | 3kw |
|---|---|
| Voltaj: | 220V |
| Özellikleri: | Yüksek Hassasiyet, Verimli, Kullanımı Kolay |
Yüksek hassasiyetli 3kW CNC alet öğütme makinesi 220V Karmaşık alet şekilleri için
| Güç: | 3kw |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Model: | ABC-1000 |
3kW Elektrikli CNC Hidrolik Bıçaklama Makinesi Max. Deboring Diameter 100mm
| Güç: | 3kw |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| Voltaj: | 220V |
1500kg Otomatik CNC freze gravür makinesi Büyük ölçekli projeler için yüksek hassasiyet
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| eksen: | 3 |
| Doğruluk: | 0.01mm |
3 Eksenli Çelik CNC Dikey freze makinesi Büyük ölçekli üretim için 0.01mm doğruluk
| Sıklık: | 50Hz |
|---|---|
| Maksimum Frezeleme Genişliği: | 1000 mm |
| Model: | JYY-M5 |
3 Eksenli Elektrikli CNC gravür ve freze makinesi 1500kg yük kapasitesi
| Voltaj: | 220V |
|---|---|
| Maksimum freze derinliği: | 50 mm |
| Boyutları: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
50Hz Frekanslı CNC Kenar freze makinesi 1500kg Doğru sonuçlar için
| Ağırlık: | 1500kg |
|---|---|
| Boyutları: | 2000mm x 1500mm x 1800mm |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
1500kg Kapasite 3 Eksenli Otomotiv Parçaları için CNC Dikey Dökme Ekipmanı
| Sıklık: | 50Hz |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| freze kafa tipi: | Dikey |
Çok yönlü 220V CNC Kenar freze makinesi Çok amaçlı hassas kenar freze ekipmanları
| Sıklık: | 50Hz |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| freze kafa tipi: | Dikey |


