Alle producten
zoekwoorden [ m y th o v t cnc ] bij elkaar passen 131 producten.
Hoogwaardige automatische cnc-deburrer met 220V spanning en 50Hz frequentie
| Toepassing: | Vervaardiging |
|---|---|
| Spindel snelheid: | 3000 t/min |
| Type: | Automatisch |
3000 Rpm CNC Hydraulische Metalen Punchmachine 3kW Voor Metalen Fabricatie
| Kracht: | 3 kW |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid, efficiëntie, gemakkelijk te bedienen |
Hoge precisie 3kW CNC-gereedschapsslijpmachine 220V voor complexe gereedschapsvormen
| Kracht: | 3 kW |
|---|---|
| Materiaal: | Metalen |
| Model: | ABC-1000 |
3kW elektrische cnc hydraulische punchmachine max.
| Kracht: | 3 kW |
|---|---|
| Stroombron: | Elektrisch |
| Spanning: | 220 V |
1500 kg automatische CNC-freesgraveringsmachine met hoge precisie voor grootschalige projecten
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Achsen: | 3 |
| Precisiteit: | 0.01 mm |
3 assen staal CNC verticale freesmachine 0,01 mm nauwkeurigheid voor grootschalige productie
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Maximale freesbreedte: | 1000 mm |
| Model: | JYY-M5 |
3 Assen Elektrische CNC-graverings- en freesmachine 1500 kg laadvermogen
| Spanning: | 220 V |
|---|---|
| Maximale freesdiepte: | 50 mm |
| Afmetingen: | 2000 mm x 1500 mm x 1800 mm |
50Hz frequentie CNC-randfreesmachine 1500kg voor nauwkeurige resultaten
| Gewicht: | 1500 kg |
|---|---|
| Afmetingen: | 2000 mm x 1500 mm x 1800 mm |
| Stroombron: | Elektrisch |
1500 kg capaciteit 3-assige CNC-verticale freesapparatuur voor auto-onderdelen
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| Type freeskop: | Verticaal |
Versatile 220V CNC-randfreesmachine Multi-purpose Precision Edge Freesapparatuur
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| Type freeskop: | Verticaal |


