Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή εκτόξευσης CNC
-
Μηχανή αλεξίπτωσης CNC
-
Ηλεκτρολυτική γυάλωση πλάσματος
-
Μηχανή γυάλωσης πλάσματος
-
Ρομπότ που γυαλίζει και βουρτσίζει
-
Ρομπότ αποσυναρμολόγηση
-
Μηχανή μαγνητικής λαξεύσεως
-
Μηχανή εκτόξευσης περιστροφικών τροχών
-
Ρομπότ Τρίχωσης
-
Μηχανή τελικής επεξεργασίας βαρελιών με φυγοκεντρική μηχανή
-
Μηχανή τερματισμού με δονήσεις
λέξεις-κλειδιά [ m y th o v t cnc ] αγώνας 131 προϊόντα.
Μεγάλη απόδοση αυτόματη μηχανή CNC με 220V τάση και συχνότητα 50Hz
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία |
|---|---|
| Ταχύτητα σπινθήρα: | 3000 στροφές ανά λεπτό |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
Μηχανή τρύπησης υδραυλικών μετάλλων 3 kW για κατασκευή μετάλλων
| Δύναμη: | 3KW |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή ακρίβεια, αποτελεσματικότητα, εύκολη λειτουργία |
Μεγάλη ακρίβεια 3kW CNC μηχανή άλεσης εργαλείων 220V για σύνθετα σχήματα εργαλείων
| Δύναμη: | 3KW |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Σχήμα: | ABC-1000 |
1500kg αυτόματη μηχανή χαρακτικής CNC αλεύρι υψηλής ακρίβειας για μεγάλα έργα
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Άξονας: | 3 |
| Ακριβότητα: | 00,01 mm |
3 Άξονες Χάλυβα CNC κάθετη φρέσκας μηχανή 0.01mm ακρίβεια για την μεγάλης κλίμακας παραγωγή
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος άλεσης: | 1000 χιλιοστά |
| Σχήμα: | ΕΥΧ-Μ5 |
3 άξονες Ηλεκτρική μηχανή CNC χαρακτικής και φρεναρίσματος 1500kg χωρητικότητα φορτίου
| Τετάρτη: | 220V |
|---|---|
| Μέγιστο βάθος άλεσης: | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος: | 2000 mm x 1500 mm x 1800 mm |
50Hz συχνότητα CNC άκρη φρεναρίσματος μηχανή 1500kg Για ακριβή αποτελέσματα
| Βάρος: | 1500 κιλά |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2000 mm x 1500 mm x 1800 mm |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
Συσκευές CNC κάθετου φρεσκάρισματος 3 άξων 1500kg χωρητικότητας για εξαρτήματα αυτοκινήτων
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Σχήμα: | ΕΥΧ-Μ5 |
| Τύπος κεφαλής άλεσης: | Βόρειος |
Πολυδιάστατη μηχανή φρένασης άκρων CNC 220V Πολλαπλής χρήσης εξοπλισμός φρένασης άκρων ακριβείας
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Σχήμα: | ΕΥΧ-Μ5 |
| Τύπος κεφαλής άλεσης: | Βόρειος |


