Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή εκτόξευσης CNC
-
Μηχανή αλεξίπτωσης CNC
-
Ηλεκτρολυτική γυάλωση πλάσματος
-
Μηχανή γυάλωσης πλάσματος
-
Ρομπότ που γυαλίζει και βουρτσίζει
-
Ρομπότ αποσυναρμολόγηση
-
Μηχανή μαγνητικής λαξεύσεως
-
Μηχανή εκτόξευσης περιστροφικών τροχών
-
Ρομπότ Τρίχωσης
-
Μηχανή τελικής επεξεργασίας βαρελιών με φυγοκεντρική μηχανή
-
Μηχανή τερματισμού με δονήσεις
λέξεις-κλειδιά [ m y th o v t cnc ] αγώνας 131 προϊόντα.
Ηλεκτρονικό αριθμητικό έλεγχο Ηλεκτρονική κλινική αλεξίπτωτη 50Hz 1500kg
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος: | 1500kg χωρητικότητα 3 άξονες CNC κατακόρυφη φρένα για εξαρτήματα αυτοκινήτων |
| Άξονας: | 3 |
3 άξονες ατσάλινα CNC κοπτήρες μεγέθους 1500kg
| Τετάρτη: | 220V |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
| Τύπος κεφαλής άλεσης: | Βόρειος |
Μηχανή κοπής CNC υψηλής ταχύτητας από χάλυβα για αυτοκινητοβιομηχανία και αεροδιαστημική ηλεκτρονική
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
|---|---|
| Τύπος κεφαλής άλεσης: | Βόρειος |
| Ακριβότητα: | 00,01 mm |
50Hz συχνότητα CNC Edge Milling System CNC Control ακρίβεια CNC Milling Machine
| Ταχύτητα σπινθήρα: | 1000-5000rpm |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Κατηγορία προϊόντων: | Μηχανή αλεξίπτωσης CNC |
3 άξονες Αυτοματοποιημένη συσκευή αλεξίπτωσης CNC με ακρίβεια 0,01 mm για εξαρτήματα αυτοκινήτων
| Ονομασία του προϊόντος: | 1500kg χωρητικότητα 3 άξονες CNC κατακόρυφη φρένα για εξαρτήματα αυτοκινήτων |
|---|---|
| Άξονας: | 3 |
| Τύπος κεφαλής άλεσης: | Βόρειος |
3 Άξονας Ψηφιακό εξοπλισμό αλεξίστρωσης CNC για την απόδοση ηλεκτρικής ενέργειας
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
|---|---|
| Εφαρμογές: | Αυτοκινητοβιομηχανία, Αεροδιαστημική, Ηλεκτρονική, κλπ. |
| Άξονας: | 3 |
Μεταλλική Ηλεκτρική Μηχανή Επεξεργασίας CNC 100mm Διαμέτρου 3kW 3000 στροφές ανά λεπτό Ταχύτητα Σπινδέλου
| Μέγιστη διάμετρος εκτόξευσης: | 100 χιλιοστά |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
Ηλεκτρική μηχανή CNC με υψηλή απόδοση επεξεργασίας μετάλλων 100 mm
| Σχήμα: | ΕΥΧ-Μ5 |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Μέγιστη διάμετρος εκτόξευσης: | 100 χιλιοστά |
Αυτοματοποιημένη μηχανή απομάκρυνσης μετάλλων CNC 3kW 200mm μέγιστο μήκος 100mm διάμετρος
| Μέγιστο μήκος εκτόξευσης: | 200 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Δύναμη: | 3KW |
3000 στροφές ανά λεπτό Ταχύτητα σπινθήρα Αυτοματοποιημένη μηχανή αποκόλλησης CNC 220V 50Hz Τετάρτη 200mm
| Σχήμα: | ΕΥΧ-Μ5 |
|---|---|
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
| Μέγιστη διάμετρος εκτόξευσης: | 100 χιλιοστά |


