Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή εκτόξευσης CNC
-
Μηχανή αλεξίπτωσης CNC
-
Ηλεκτρολυτική γυάλωση πλάσματος
-
Μηχανή γυάλωσης πλάσματος
-
Ρομπότ που γυαλίζει και βουρτσίζει
-
Ρομπότ αποσυναρμολόγηση
-
Μηχανή μαγνητικής λαξεύσεως
-
Μηχανή εκτόξευσης περιστροφικών τροχών
-
Ρομπότ Τρίχωσης
-
Μηχανή τελικής επεξεργασίας βαρελιών με φυγοκεντρική μηχανή
-
Μηχανή τερματισμού με δονήσεις
λέξεις-κλειδιά [ m y th o v t cnc ] αγώνας 131 προϊόντα.
Μέγιστη διάμετρος 100mm Ηλεκτρική μηχανή αποσβέσεως CNC 3kW ISO9001 Εγκριθείσα
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή ακρίβεια, αποτελεσματικότητα, εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V |
| Μέγιστο μήκος εκτόξευσης: | 200 χιλιοστά |
Η σειρά εργαλείων μηχανών CNC συχνότητας 50Hz για φιλική προς το χρήστη λειτουργία
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή ακρίβεια, αποτελεσματικότητα, εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
Μεταλλική μηχανή CNC υψηλής ακρίβειας με αυτόματη λειτουργία
| Συχνότητα: | 50Hz |
|---|---|
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
100 mm Max Dia CNC μηχανή αποσβέσεως αυτοματοποιημένου ελέγχου εξοπλισμός αποσβέσεως μετάλλων
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
220V CNC μηχανή άλεσης εργαλείων 50Hz συχνότητα 3000 Rpm ταχύτητα σπινθήρα
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Μέγιστη διάμετρος εκτόξευσης: | 100 χιλιοστά |
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
ISO9001 Σημερινή μηχανή αλεξίπτωσης CNC με ακρίβεια 0,01 mm
| Ακριβότητα: | 00,01 mm |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
220V CNC φρεσκάρισμα Μέρη επεξεργασίας υψηλής ακρίβειας Μέρη επεξεργασίας 0.01mm ακρίβεια
| Μέγιστο βάθος άλεσης: | 50 χιλιοστά |
|---|---|
| Σχήμα: | ΕΥΧ-Μ5 |
| Τετάρτη: | 220V |
Μηχανή αλεξίπτωσης CNC με άκρη 1500kg 220V Υπηρεσίες αλεξίπτωσης CNC υψηλής ακρίβειας
| Μέγιστο πλάτος άλεσης: | 1000 χιλιοστά |
|---|---|
| Τετάρτη: | 220V |
| Ταχύτητα σπινθήρα: | 1000-5000rpm |
Τμήματα επεξεργασίας CNC φρεναρίσματος 220V 50Hz συχνότητα μέγιστο πλάτος φρεναρίσματος 1000mm
| Άξονας: | 3 |
|---|---|
| Μέγιστο βάθος άλεσης: | 50 χιλιοστά |
| Τετάρτη: | 220V |
1000mm μέγιστο πλάτος Ηλεκτρική CNC άκρη φρεναρίστη 2000x1500x1800mm μέγεθος
| Ταχύτητα σπινθήρα: | 1000-5000rpm |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |


