Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ m y th o v t cnc ] eşleşme 131 Ürünler.
En fazla 100 mm çaplı elektrikli CNC Deburring Makinesi 3kW ISO9001 onaylı
| Özellikleri: | Yüksek Hassasiyet, Verimli, Kullanımı Kolay |
|---|---|
| Voltaj: | 220V |
| Max. Maks. Deburring Length Çapak Alma Uzunluğu: | 200 mm |
Kullanıcı dostu işletim için 50Hz Frekanslı CNC Makine Aracı Serisi
| Özellikleri: | Yüksek Hassasiyet, Verimli, Kullanımı Kolay |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
Yüksek hassasiyetli Metal CNC Deburring Makinesi Otomatik Çalışma
| Sıklık: | 50Hz |
|---|---|
| Türü: | Otomatik |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
100mm Max Dia CNC Deburring Makine Otomatik Kontrol Metal Deburring Ekipmanı
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | CNC |
| Türü: | Otomatik |
220V CNC alet öğütme makinesi 50Hz Frekans 3000 Rpm Döner Hızı
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Max. Maks. Deburring Diameter Çapak Alma Çapı: | 100 mm |
| Kontrol Sistemi: | CNC |
ISO9001 Dikey CNC Kenar Döviz Makinesi 0.01mm Doğruluk 50Hz Frekansı
| Doğruluk: | 0.01mm |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Kontrol Sistemi: | CNC |
220V CNC frezeleme işleme parçaları Yüksek hassasiyetli işleme parçaları 0.01mm doğruluk
| Maksimum freze derinliği: | 50 mm |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| Voltaj: | 220V |
1500kg CNC Kenar freze makinesi 220V Yüksek hassasiyetli CNC freze hizmetleri
| Maksimum Frezeleme Genişliği: | 1000 mm |
|---|---|
| Voltaj: | 220V |
| Mil Hızı: | 1000-5000rpm |
Özel CNC frezeleme işleme parçaları 220V 50Hz Frekans Maksimum frezeleme genişliği 1000mm
| eksen: | 3 |
|---|---|
| Maksimum freze derinliği: | 50 mm |
| Voltaj: | 220V |
1000mm Maksimum Genişlik Elektrikli CNC Kenar freze makinesi 2000x1500x1800mm Boyut
| Mil Hızı: | 1000-5000rpm |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |


