Alle producten
zoekwoorden [ m y th o v t cnc ] bij elkaar passen 131 producten.
Max. Diameter 100 mm Elektrische CNC-afschermmachine 3kW ISO9001 goedgekeurd
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid, efficiëntie, gemakkelijk te bedienen |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Max. Deboorlengte: | 200 mm |
50 Hz frequentie CNC machine tools serie voor gebruikersvriendelijke werking
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid, efficiëntie, gemakkelijk te bedienen |
|---|---|
| Materiaal: | Metalen |
| Stroombron: | Elektrisch |
Hoogprecisie metalen CNC-deburring machine met automatische werking
| Frequentie: | 50 Hz |
|---|---|
| Type: | Automatisch |
| Stroombron: | Elektrisch |
100 mm Max Dia CNC-afbrekingsmachine Automatische besturing Metalen afbrekingsapparatuur
| Materiaal: | Metalen |
|---|---|
| Controlesysteem: | CNC-machines |
| Type: | Automatisch |
220V CNC-gereedschapsfreesmachine 50Hz Frequentie 3000 Rpm Spindel snelheid
| Stroombron: | Elektrisch |
|---|---|
| Max. Debietdiameter: | 100 mm |
| Controlesysteem: | CNC-machines |
ISO9001 Verticale CNC-randfreesmachine met een nauwkeurigheid van 0,01 mm Frequentie 50 Hz
| Precisiteit: | 0.01 mm |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Controlesysteem: | CNC-machines |
220V CNC-freesmachine Machining Parts High Precision Machining Parts 0.01mm nauwkeurigheid
| Maximale freesdiepte: | 50 mm |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| Spanning: | 220 V |
1500 kg CNC-randfreesmachine 220V Hoogprecisie CNC-freesdiensten
| Maximale freesbreedte: | 1000 mm |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Spindel snelheid: | 1000-5000rpm |
Custom CNC freesmachine onderdelen 220V 50Hz Frequentie Maximale freesbreedte 1000mm
| Achsen: | 3 |
|---|---|
| Maximale freesdiepte: | 50 mm |
| Spanning: | 220 V |
1000 mm Maximale breedte Elektrische CNC-randfreesmachine 2000x1500x1800mm Grootte
| Spindel snelheid: | 1000-5000rpm |
|---|---|
| Materiaal: | Staal |
| Stroombron: | Elektrisch |


