Wszystkie produkty
-
Maszyna do odrywania CNC
-
Frezarka krawędziowa CNC
-
Polerowanie elektrolityczne plazmowe
-
Maszyna do polerowania plazmy
-
Robot poleruje i szczotkuje
-
Roboty do wyciągania
-
Magnetyczna maszyna do polerowania
-
Maszyna do odrywania koła obrotowego
-
Roboty do szlifowania
-
Centrifugalna maszyna do wykończenia beczek
-
Maszyna wykończeniowa wibrująca
słowa kluczowe [ m y th o v t cnc ] mecz 131 produkty.
Maksymalna średnica 100 mm Elektryczna maszyna do odrywania CNC 3 kW zatwierdzona ISO9001
| Cechy: | Wysoka precyzja, wydajność, łatwość obsługi |
|---|---|
| napięcie: | 220 V |
| Max. Maks. Deburring Length Długość gratowania: | 200mm |
50Hz częstotliwości CNC serii narzędzi maszynowych do przyjaznej obsłudze
| Cechy: | Wysoka precyzja, wydajność, łatwość obsługi |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Źródło energii: | Elektryczne |
Wysokiej precyzji metalowa maszyna do obróbki metalu CNC z automatyczną obsługą
| Częstotliwość: | 50 Hz |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczne |
| Źródło energii: | Elektryczne |
100 mm Max Dia CNC Deburring Machine Automatic Control Metal Deburring Equipment
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| System sterowania: | CNC |
| Rodzaj: | Automatyczne |
Maszyna do szlifowania narzędzi CNC 220V 50Hz Częstotliwość 3000 obrotów na minutę Prędkość wrotnika
| Źródło energii: | Elektryczne |
|---|---|
| Max. Maks. Deburring Diameter Średnica gratowania: | 100mm |
| System sterowania: | CNC |
ISO9001 Pionowa frezarka CNC z dokładnością 0,01 mm częstotliwość 50 Hz
| Dokładność: | 00,01 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stalowe |
| System sterowania: | CNC |
220V CNC frezowanie części obróbki wysokiej precyzji części obróbki dokładności 0,01mm
| Maksymalna głębokość frezowania: | 50 mm |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| napięcie: | 220 V |
1500 kg Maszyna frezowa CNC 220V Wysokiej Precyzji Usługi frezowania CNC
| Maksymalna szerokość frezowania: | 1000 mm |
|---|---|
| napięcie: | 220 V |
| Prędkość wrzeciona: | 1000-5000 obr./min |
Części do obróbki frezowania CNC na zamówienie 220V 50Hz Częstotliwość Maksymalna szerokość frezowania 1000mm
| Oś: | 3 |
|---|---|
| Maksymalna głębokość frezowania: | 50 mm |
| napięcie: | 220 V |
1000 mm Maksymalna szerokość Elektryczna frezarka CNC 2000x1500x1800mm Wielkość
| Prędkość wrzeciona: | 1000-5000 obr./min |
|---|---|
| Materiał: | Stalowe |
| Źródło energii: | Elektryczne |


