Wszystkie produkty
-
Maszyna do odrywania CNC
-
Frezarka krawędziowa CNC
-
Polerowanie elektrolityczne plazmowe
-
Maszyna do polerowania plazmy
-
Robot poleruje i szczotkuje
-
Roboty do wyciągania
-
Magnetyczna maszyna do polerowania
-
Maszyna do odrywania koła obrotowego
-
Roboty do szlifowania
-
Centrifugalna maszyna do wykończenia beczek
-
Maszyna wykończeniowa wibrująca
słowa kluczowe [ m y th o v t cnc ] mecz 131 produkty.
Komputeryzowana numeryczna kontrola CNC Pionowa frezarka 50Hz 1500kg
| System sterowania: | CNC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 3-osiowa frezarka pionowa CNC o udźwigu 1500 kg do części samochodowych |
| Oś: | 3 |
3 osi Stalowe CNC Fresowanie krawędzi z 1500 kg pojemności obciążenia
| napięcie: | 220 V |
|---|---|
| Źródło energii: | Elektryczne |
| Rodzaj głowicy frezowej: | Pionowa |
Maszyna do frezowania krawędzi CNC ze stali o dużej prędkości do elektroniki lotniczej i lotniczej
| System sterowania: | CNC |
|---|---|
| Rodzaj głowicy frezowej: | Pionowa |
| Dokładność: | 00,01 mm |
50Hz częstotliwość CNC System frezowania krawędzi CNC Precision CNC Control
| Prędkość wrzeciona: | 1000-5000 obr./min |
|---|---|
| Wnioski: | Motoryzacja, lotnictwo, elektronika itp. |
| Kategoria produktu: | Frezarka krawędziowa CNC |
3 osi Automatyczne urządzenie frezowe CNC 0,01 mm Dokładność dla części samochodowych
| Nazwa produktu: | 3-osiowa frezarka pionowa CNC o udźwigu 1500 kg do części samochodowych |
|---|---|
| Oś: | 3 |
| Rodzaj głowicy frezowej: | Pionowa |
3 osi cyfrowe urządzenia frezowania CNC do osiągów źródła energii elektrycznej
| System sterowania: | CNC |
|---|---|
| Wnioski: | Motoryzacja, lotnictwo, elektronika itp. |
| Oś: | 3 |
Elektryczna maszyna do wyciągania metalu CNC 100 mm średnica 3kW 3000 obrotów na minutę Prędkość wrotnika
| Max. Maks. Deburring Diameter Średnica gratowania: | 100mm |
|---|---|
| System sterowania: | CNC |
| Źródło energii: | Elektryczne |
Precyzyjna elektryczna maszyna do odkręcania CNC Wysokiej wydajności 100 mm obróbki metalu
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 50 Hz |
| Max. Maks. Deburring Diameter Średnica gratowania: | 100mm |
Automatyczna 3kW CNC Metal Deburring Machine 200mm Maksymalna długość 100mm średnica
| Max. Maks. Deburring Length Długość gratowania: | 200mm |
|---|---|
| Materiał: | Metal |
| Władza: | 3kW |
3000 obrotów na minutę Prędkość spindla Automatyczna maszyna do odbudowy CNC 220V 50Hz Napięcie 200mm
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Rodzaj: | Automatyczne |
| Max. Maks. Deburring Diameter Średnica gratowania: | 100mm |


