Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ m y th o v t cnc ] eşleşme 131 Ürünler.
Bilgisayarlı Sayısal Denetimli CNC Dikey freze makinesi 50Hz 1500kg Ağırlık
| Kontrol Sistemi: | CNC |
|---|---|
| Ürün Adı: | Otomotiv Parçaları için 1500kg Kapasiteli 3 Eksenli CNC Dik Freze Makinesi |
| eksen: | 3 |
1500 kg yük taşıma kapasitesi ile 3 Eksenli Çelik CNC Kenar Döşeme Kesicisi
| Voltaj: | 220V |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| freze kafa tipi: | Dikey |
Otomotiv Havacılık Elektronikleri için Yüksek Hızlı Çelik CNC Kenar Döşeme Makinesi
| Kontrol Sistemi: | CNC |
|---|---|
| freze kafa tipi: | Dikey |
| Doğruluk: | 0.01mm |
50Hz Frekanslı CNC Kenar Dövizleme Sistemi CNC Kontrol Kesinlik CNC Döviz Makinesi
| Mil Hızı: | 1000-5000rpm |
|---|---|
| Başvurular: | Otomobil, Havacılık, Elektronik, vb. |
| Ürün Kategorisi: | CNC Kenar Freze Makinesi |
3 Eksenli Otomatik CNC Kenar Döşeme Cihazı Otomotiv Parçaları için 0.01mm Doğruluk
| Ürün Adı: | Otomotiv Parçaları için 1500kg Kapasiteli 3 Eksenli CNC Dik Freze Makinesi |
|---|---|
| eksen: | 3 |
| freze kafa tipi: | Dikey |
Elektrik Gücü Kaynağı Performansı İçin 3 Eksenli Dijital CNC Kenar Döşeme Ekipmanı
| Kontrol Sistemi: | CNC |
|---|---|
| Başvurular: | Otomobil, Havacılık, Elektronik, vb. |
| eksen: | 3 |
Metal Elektrikli CNC Çöpeleme Makinesi 100mm Diametresi 3kW 3000 rpm Döner Hızı
| Max. Maks. Deburring Diameter Çapak Alma Çapı: | 100 mm |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | CNC |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
Hassas Elektrikli CNC Çöpeleme Makinesi Yüksek verimli 100mm Metal İşleme
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Sıklık: | 50Hz |
| Max. Maks. Deburring Diameter Çapak Alma Çapı: | 100 mm |
Otomatik 3kW CNC Metal Deburring Makinesi 200mm Max Uzunluğu 100mm Diametresi
| Max. Maks. Deburring Length Çapak Alma Uzunluğu: | 200 mm |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 3kw |
3000 Rpm Döner Hızı Otomatik CNC Çöpeleme Makinesi 220V 50Hz Voltaj 200mm
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Türü: | Otomatik |
| Max. Maks. Deburring Diameter Çapak Alma Çapı: | 100 mm |


