Alle producten
zoekwoorden [ m y th o v t cnc ] bij elkaar passen 131 producten.
Volledig geautomatiseerde, compacte, automatische poetsrobot met nauwkeurige resultaten
| Precisiteit: | Nauwkeurige slijpresultaten |
|---|---|
| Onderhoudsarme: | Vereist minimaal onderhoud |
| Flexibiliteit: | Flexible polsingsmogelijkheden |
Metalen robotpolijst Veilig gebruik Hoge precisie ISO9001 goedgekeurd
| Precisie: | Hoge nauwkeurigheid |
|---|---|
| Flexibiliteit: | Flexible polsingsmogelijkheden |
| Toepassing: | Metaal het oppoetsen |
Flexible Robot Polishing Veilige werking Precision Polishing Machine ISO9001 gecertificeerd
| Duurzaamheid: | Langdurige prestaties |
|---|---|
| Efficiëntie: | Hoge efficiëntie |
| Gebruikersvriendelijk: | Gemakkelijk te gebruiken |
Elektrische metaal volledig automatische ontblaasmachine 3 kW Kracht 3000 tpm Spindel snelheid
| Type: | Automatisch |
|---|---|
| Materiaal: | Metalen |
| Stroombron: | Elektrisch |
Stalen elektrische randfreesmachine 220V 0,01 mm nauwkeurigheid 1000 - 5000 tpm Spindelsnelheid
| Stroombron: | elektrisch |
|---|---|
| Afmetingen: | 2000 mm x 1500 mm x 1800 mm |
| Materiaal: | staal |
Siemens Elektrisch Apparaat Centrifugal Barrel Tumbling Machine met een capaciteit van 10 liter
| Castingproces: | Silica Sol Lost Wax methode |
|---|---|
| Vatgrootte: | 200 mm x 300 mm |
| Bewerkingen: | CNC-bewerking, CNC-draaibank |
220V/380V Spanning Centrifugal Barrel Finishing Machine Met 4 Vaten 200mm X 300mm Vaten Grootte
| PH -waarde: | 5-6 |
|---|---|
| Bewerking: | CNC-bewerking, CNC-draaibank |
| Nominale invoerkracht: | 1,5 kW |
1300 kg Rotary Barrel Polishing Machine Mixing Type Rotate Voor klantvereisten
| Formulier: | Vloeistof |
|---|---|
| Bewerkingen: | CNC-bewerking, CNC-draaibank |
| Vatgrootte: | 200 mm x 300 mm |
Snelheid Centrifugal Deburring Machine 1.5 KW Kracht 200mm X 300mm Vatengrootte Voor superieure Deburring Solutions
| Vatgrootte: | 200 mm x 300 mm |
|---|---|
| Capaciteit: | 10 liter |
| Rotatiesnelheid: | 0-280 tpm |
PLC-besturing Abrasive Nylon Deburring Machine 200mm met noodstopknop
| Spanning: | 220 V |
|---|---|
| Type: | Roterende ontblaasmachine |
| Stroombron: | Elektrisch |


