Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή εκτόξευσης CNC
-
Μηχανή αλεξίπτωσης CNC
-
Ηλεκτρολυτική γυάλωση πλάσματος
-
Μηχανή γυάλωσης πλάσματος
-
Ρομπότ που γυαλίζει και βουρτσίζει
-
Ρομπότ αποσυναρμολόγηση
-
Μηχανή μαγνητικής λαξεύσεως
-
Μηχανή εκτόξευσης περιστροφικών τροχών
-
Ρομπότ Τρίχωσης
-
Μηχανή τελικής επεξεργασίας βαρελιών με φυγοκεντρική μηχανή
-
Μηχανή τερματισμού με δονήσεις
λέξεις-κλειδιά [ maszyna do odrywania cnc ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "maszyna do odrywania cnc" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
Βιομηχανική μηχανή μαγνητικής γυάλωσης από ανοξείδωτο χάλυβα αφαιρεί τα σχοινιά επιφάνειας / άκρου
| Ταχύτητα | 0-2000rpm |
|---|---|
| Λειτουργία | Απομάκρυνση επιφανειακών και περιθωριακών σπασμάτων |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Ονομαστική τάση | 380V 50HZ |
Μονάδα λείανσης ρομπότ RD-001 με ταχύτητα τροχού λείανσης 200-3000, συν τακτικές απαιτήσεις καθαρισμού και επιθεώρησης συντήρησης
| Robot Type | 6-Axis |
|---|---|
| Grinding Wheel Speed | 200-3000 |
| Consumables | Sanding Belt |
| Product | Sanitary Ware |
Ακρίβεια Επεξεργασίας ±002mm Βιομηχανικό Ρομποτικό Βραχίονα Λείανσης Προσαρμοσμένο για Είδη Υγιεινής, Εξασφαλίζοντας Ακριβή και Επεξεργασία Επιφανειών
| Application | Grinding |
|---|---|
| Consumables | Sanding Belt |
| Environmental Friendly | Eco-friendly Materials And Processes |
| Product Type | Copper Alloy |
220V Ρομποτική Πλατφόρμα Λείανσης που Παρέχει Ακρίβεια Επεξεργασίας ±002mm Βελτιστοποιημένη για Λειτουργίες Επεξεργασίας Επιφανειών Ακριβείας
| Automation | Fully Automated |
|---|---|
| Durability | Long-lasting Performance |
| Grinding Wheel Speed | 200-3000 |
| Product | Sanitary Ware |
Ο χειριστής ρομπότ λείανσης 220V απαιτεί τακτικό καθαρισμό και επιθεώρηση συντήρησης για αυτοματοποιημένες εφαρμογές λείανσης
| Product Type | Copper Alloy |
|---|---|
| Product | Sanitary Ware |
| Durability | Long-lasting Performance |
| Maintenance Requirements | Regular Cleaning And Inspection |
Εύκαμπτο Αυτόματο Ρομπότ Αφαίρεσης Γρεζιών που μπορεί να χειριστεί διάφορα σχήματα και μεγέθη, εξασφαλίζοντας ασφαλή λειτουργία και ελαχιστοποιώντας τον κίνδυνο τραυματισμού
| Flexible | Can Handle Various Shapes And Sizes |
|---|---|
| Versatile | Can Be Used For Different Materials |
| High productivity | Increases Output |
| High precision | 0.01mm |
Αυτόματη μηχανή αφαίρεσης γρεζιών ρομπότ με υψηλή ακρίβεια 0,001mm και επεξεργασία 1000 τεμαχίων ανά ώρα μειώνει την χειρωνακτική εργασία
| Low maintenance | Saves Cost |
|---|---|
| Customizable | Can Be Tailored To Specific Needs |
| User-friendly | Easy To Operate |
| Versatile | Can Be Used For Different Materials |
Συστήματα αυτοματοποιημένης άλεσης μακροχρόνιας απόδοσης που παρέχουν ισχυρές δυνατότητες άλεσης για τις ανάγκες βιομηχανικού αυτοματισμού
| Grinding Wheel Speed | 200-3000 |
|---|---|
| Automation | Fully Automated |
| Voltage | 220V |
| Environmental Friendly | Eco-friendly Materials And Processes |


