Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc deburring machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Esnek CNC Otomatik Deberleme Makinesi Özelleştirilebilir Robotik Deberleme Makinesi
| Düşük bakım: | Maliyet Tasarrufu Sağlar |
|---|---|
| Verimli enerji: | Elektrik Tasarrufu Sağlar |
| Dayanıklı: | Uzun süreli |
Esnek Otomatik Robotu Çöpeçme Tam Kontrolü CNC Çöpeçme Robotu
| Dayanıklı: | Uzun süreli |
|---|---|
| Yüksek verimlilik: | Çıktıyı Artırır |
| özelleştirilebilir: | Özel İhtiyaçlara Göre Özelleştirilebilir |
Hız Merkezi Çökme Makinesi 1.5 KW Güç 200mm X 300mm Fıçı Boyutu Üstün Çökme Çözümleri İçin
| namlu boyutu: | 200mm X 300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 10 Litre |
| Dönme hızı: | 0-280 Devir/dakika |
50Hz Elektrikli Otomatik Tüp Çöpeleme Makinesi 300mm Çöpeleme Diametresiyle
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Max. Maks. Deburring Diameter Çapak Alma Çapı: | 300 mm |
| Voltaj: | 220V |
220V Elektrikli Döner Tekerlekli Dökme Makinesi 50Hz PLC Kontrolüyle
| Sıklık: | 50Hz |
|---|---|
| Çapak Alma Tekerleği Malzemesi: | Aşındırıcı Naylon |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
Elektrik Sıvıcı Nylon Döner Tekerlek Deburring Makinesi 1.5kW Güçlü PLC Kontrolü
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Çapak Alma Tekerleği Malzemesi: | Aşındırıcı Naylon |
| Voltaj: | 220V |
Kullanıcı Dostu Otomatik Deburring Robotu Yüksek Hızlı Robotik Deburring Makinesi
| Dayanıklı: | Uzun süreli |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | Özel İhtiyaçlara Göre Özelleştirilebilir |
| Yüksek verimlilik: | Çıktıyı Artırır |
Otomatik Robotu Çöpeçleme Makinesi Yüksek Hassasiyetli Çöpeçleme Robotu Kol
| Esnek: | Çeşitli Şekil ve Boyutları İşleyebilir |
|---|---|
| Kompakt: | Yerden Tasarruf Sağlar |
| Güvenli: | Yaralanma Riskini En Aza İndirir |
Kompakt Otomatik Debering Robot Sistemi Yüksek Hızlı CNC Debering Robotu
| Otomatik: | Manuel İşçiliği Azaltır |
|---|---|
| Kompakt: | Yerden Tasarruf Sağlar |
| Yüksek verimlilik: | Çıktıyı Artırır |
Endüstriyel Otomatik Robotu Çöpeleme Makinesi 150 Parça/Saat Yüksek Hız
| Güvenli: | Yaralanma Riskini En Aza İndirir |
|---|---|
| Esnek: | Çeşitli Şekil ve Boyutları İşleyebilir |
| Verimli: | 150 Adet/saat |


