Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc deburring machine ] eşleşme 78 Ürünler.
PLC Kontrolü Sert Nilon Çöpeçme Makinesi 200mm Acil Durdurma Düğmesiyle
| Voltaj: | 220V |
|---|---|
| Türü: | Döner Çapak Alma Makinası |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
Tutarlı çapak alma sonuçları ve işleme güvenilirliği sağlamak üzere tasarlanmış CNC Takım Tezgahları Serisi JYY-M5 çapak alma makineleri
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Spindle Speed: | 3000rpm |
| Max. Deburring Length: | 200mm |
Spindle Hızı 3000rpm CNC Hidrolik Bıçaklama Makinesi JYY-M5 Metal Üretiminde Hassaslık ve Dayanıklılık için tasarlanmıştır
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Application: | Deburring |
| Type: | Automatic |
İşlemde Kolay CNC Araç Hızlandırma Makinesi Metal Araç Keskinleştirme Tam Hızlandırma Çözümleri Üretim Sanayi için
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Application: | Deburring |
| Power Source: | Electric |
Alüminyum alaşımları dökme parçaları için CNC freze kenarı deburring makinesi
| Görev: | Çip çıkarma |
|---|---|
| Alet: | Çeşitli tiplerle uyumludur |
| Çeşitli tiplerle uyumludur: | Düşük güç tüketimi |
50Hz Elektrikli Döner Dökme Makinesi PLC Kontrolü 1500 Rpm Döner Hızı
| Güç: | 1.5KW |
|---|---|
| Türü: | Döner Çapak Alma Makinası |
| Sıklık: | 50Hz |
1.5kW Elektrik Rotary Deburring Makinesi PLC Kontrolü 300mm Kesme Araçları Endüstrisi için
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Mil Hızı: | 1500 devir |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
Abrasif Naylon Döner Tekerlekli Deberleme Makinesi Elektrikli 500mm Maksimum Deberleme Uzunluğu
| Max. Maks. Deburring Length Çapak Alma Uzunluğu: | 500mm |
|---|---|
| Türü: | Döner Çapak Alma Makinası |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
1500 Rpm PLC Kontrol Rotary Deburring Machine 200mm Dia Deburring Wheel Machine
| Max. Maks. Deburring Diameter Çapak Alma Çapı: | 300 mm |
|---|---|
| Sıklık: | 50Hz |
| Voltaj: | 220V |
220V 50Hz Hidrolik CNC Perforasyon Makinesi Fırlatma Borma Fonksiyonu Fırlatma
| Mil Hızı: | 1000-3000 devir/dakika |
|---|---|
| Takım Çapı: | 100 mm |
| Türü: | Otomatik |


