Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή εκτόξευσης CNC
-
Μηχανή αλεξίπτωσης CNC
-
Ηλεκτρολυτική γυάλωση πλάσματος
-
Μηχανή γυάλωσης πλάσματος
-
Ρομπότ που γυαλίζει και βουρτσίζει
-
Ρομπότ αποσυναρμολόγηση
-
Μηχανή μαγνητικής λαξεύσεως
-
Μηχανή εκτόξευσης περιστροφικών τροχών
-
Ρομπότ Τρίχωσης
-
Μηχανή τελικής επεξεργασίας βαρελιών με φυγοκεντρική μηχανή
-
Μηχανή τερματισμού με δονήσεις
λέξεις-κλειδιά [ cnc deburring machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
Ελεγχόμενη από PLC μηχανή αποσβέσματος νάιλον 200mm με κουμπί έκτακτης ανάγκης
| Τετάρτη: | 220V |
|---|---|
| Τύπος: | Μηχανή περιστροφικής απομακρύνσεως |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
Εργαλεία μηχανής CNC αποσβέσεως σειράς JYY-M5 σχεδιασμένα για να παρέχουν σταθερά αποτελέσματα αποσβέσεως και αξιοπιστία μηχανικής
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Spindle Speed: | 3000rpm |
| Max. Deburring Length: | 200mm |
Ταχύτητα σπινθήρα 3000 στροφές ανά λεπτό Μηχανή CNC υδραυλικής τρύπησης JYY-M5 Κατασκευασμένη για ακρίβεια και αντοχή στην κατασκευή μετάλλων
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Application: | Deburring |
| Type: | Automatic |
Εύκολο στη λειτουργία CNC μηχανή τριβής εργαλείων Μεταλλικά εργαλεία οξεία ακριβής λύσεις τριβής για τη μεταποιητική βιομηχανία
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Application: | Deburring |
| Power Source: | Electric |
Μηχανή εκτόξευσης άκρων αλουμινίου για την αλουμινένια ένωση
| Λειτουργία: | αφαίρεση τσιπ |
|---|---|
| εργαλείο: | Συμβατό με πολλούς τύπους |
| Συμβατό με πολλούς τύπους: | Μικρή κατανάλωση ενέργειας |
50Hz Ηλεκτρική περιστροφική μηχανή απομακρύνσεων PLC Ελέγχος 1500 Rpm Ταχύτητα περιστροφής
| Δύναμη: | 1.5kw |
|---|---|
| Τύπος: | Μηχανή περιστροφικής απομακρύνσεως |
| Συχνότητα: | 50Hz |
1.5kW Ηλεκτρική περιστροφική μηχανή αποσβέσεως PLC έλεγχος για την βιομηχανία εργαλείων κοπής 300 mm
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Ταχύτητα σπινθήρα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
Μηχανή αποξήρανσης με περιστροφικό τροχό νάιλον ηλεκτρική 500 mm μέγιστο μήκος αποξήρανσης
| Μέγιστο μήκος εκτόξευσης: | 500 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος: | Μηχανή περιστροφικής απομακρύνσεως |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
1500 Rpm PLC έλεγχο περιστροφική μηχανή αποσβέσεως 200mm Dia αποσβέσεως μηχανή τροχός
| Μέγιστη διάμετρος εκτόξευσης: | 300 χιλιοστά |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Τετάρτη: | 220V |
220V 50Hz Υδραυλική μηχανή τρύπησης CNC με λειτουργία άλεσης, τρυπήματος και άλεσης
| Ταχύτητα σπινθήρα: | 1000-3000 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Διάμετρος εργαλείου: | 100 χιλ. |
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |


