Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή εκτόξευσης CNC
-
Μηχανή αλεξίπτωσης CNC
-
Ηλεκτρολυτική γυάλωση πλάσματος
-
Μηχανή γυάλωσης πλάσματος
-
Ρομπότ που γυαλίζει και βουρτσίζει
-
Ρομπότ αποσυναρμολόγηση
-
Μηχανή μαγνητικής λαξεύσεως
-
Μηχανή εκτόξευσης περιστροφικών τροχών
-
Ρομπότ Τρίχωσης
-
Μηχανή τελικής επεξεργασίας βαρελιών με φυγοκεντρική μηχανή
-
Μηχανή τερματισμού με δονήσεις
λέξεις-κλειδιά [ cnc deburring machine ] αγώνας 81 προϊόντα.
380V 50Hz μηχανή CNC αποσβέσεως για αλουμινένιο κράμα αυτοκινητοβιομηχανικά εξαρτήματα πέτασης πετών
| Λειτουργία: | αφαίρεση τσιπ |
|---|---|
| Βιομηχανία: | Μέρη αυτοκινήτων από κράμα αλουμινίου |
| Ταχύτητα επεξεργασίας: | 1000-8000 mm/min |
Μηχανή αφαίρεσης απόφραξης CNC για εξαρτήματα χύτευσης με έλαση ψευδαργύρου
| Υλικό: | από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Λειτουργία: | αφαίρεση τσιπ |
| Τρόπος ελέγχου: | CNC έλεγχος |
Μηχανή εργαλείου CNC 3kW για εφαρμογές ακρίβειας αποσβέσματος και κοπής μετάλλων σε βιομηχανικές διαδικασίες κατασκευής
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Control System: | CNC |
| Application: | Deburring |
Μηχανή αφαίρεσης μετάλλων CNC με μέθοδο περιστροφικής βούρτσας 1000 τεμάχια/ώρα
| Μέθοδος απορρίψεως: | Επιστροφική βούρτσα |
|---|---|
| Ταχύτητα σπινθήρα: | 1000-3000 περιστροφή/λεπτό |
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
Αυτοματοποιημένη μηχανή απομάκρυνσης μετάλλων CNC 3kW 200mm μέγιστο μήκος 100mm διάμετρος
| Μέγιστο μήκος εκτόξευσης: | 200 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Δύναμη: | 3KW |
220V υψηλής ακρίβειας μηχανή αυτόματης απομάκρυνσης CNC 3kW ισχύς 200mm μήκος απομάκρυνσης
| Τετάρτη: | 220V |
|---|---|
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
| Συχνότητα: | 50Hz |
Μηχανή αυτόματης αποσβέσεως CNC 3000 στροφές ανά λεπτό Ταχύτητα εστίασης Μέγιστο μήκος αποσβέσεως 200 mm
| Ταχύτητα σπινθήρα: | 3000 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία |
Ηλεκτρική μηχανή πλήρως αυτόματης αποσβέσεως μετάλλου 3kW ισχύς 3000 στροφές ανά λεπτό ταχύτητα σπινδέλου
| Τύπος: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
Ηλεκτρική μηχανή εκτόξευσης με έλεγχο CNC υψηλής ακρίβειας για επεξεργασία μετάλλων
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
|---|---|
| Ταχύτητα σπινθήρα: | 3000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό: | Χάλυβα |
Μέγιστο μήκος αποκόλλησης 200 mm Box Way CNC Machine JYY M5 Σχεδιασμένο για την αύξηση της ακρίβειας και της αποτελεσματικότητας στις διαδικασίες μηχανικής
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| Application: | Deburring |


