Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc deburring machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Alüminyum alaşımı otomobil parçaları için 380V 50Hz CNC Deburring Makinesi Ölü döküm parçaları
| Görev: | Çip çıkarma |
|---|---|
| ENDÜSTRİ: | Alüminyum alaşımlı otomotiv parçaları |
| İşleme hızı: | 1000-8000 mm/dak |
Çinko alaşımları için mattaya dökme parçaları için CNC kabuk çekme makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Görev: | Çip çıkarma |
| Kontrol Modu: | CNC Kontrolü |
Endüstriyel Üretim Süreçleri'nde Hassaslıklı Çöpeleme ve Metal Kesme Uygulamaları için 3kW CNC Makine Aracı
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Control System: | CNC |
| Application: | Deburring |
Döner fırça yöntemi CNC Metal Deburring Makinesi Kapasite 1000 Parça/Saat
| Çapak Alma Yöntemi: | Döner Fırça |
|---|---|
| Mil Hızı: | 1000-3000 devir/dakika |
| Kontrol Sistemi: | CNC |
Otomatik 3kW CNC Metal Deburring Makinesi 200mm Max Uzunluğu 100mm Diametresi
| Max. Maks. Deburring Length Çapak Alma Uzunluğu: | 200 mm |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç: | 3kw |
Hassaslıklı CNC Kontrolü Elektrikli Çöpeleme Makinesi Metal İşleme için Yüksek Hassaslık
| Kontrol Sistemi: | CNC |
|---|---|
| Mil Hızı: | 3000rpm |
| Malzeme: | Metal |
220V Yüksek Hassasiyetli CNC Otomatik Deberleme Makinesi 3kW Güç 200mm Deberleme Uzunluğu
| Voltaj: | 220V |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | CNC |
| Sıklık: | 50Hz |
CNC Otomatik Çöpeleme Makinesi 3000rpm Döner Hızı Max Çöpeleme Uzunluğu 200mm
| Mil Hızı: | 3000rpm |
|---|---|
| Sıklık: | 50Hz |
| Uygulama: | çapak alma |
Elektrikli Metal Tam Otomatik Çıkarma Makinesi 3kW Güç 3000rpm Döven Hız
| Türü: | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
Max Deburring Uzunluğu 200mm Box Way CNC Makinesi JYY M5 İşleme süreçlerinde doğruluk ve verimliliği artırmak için tasarlanmıştır
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Model: | JYY-M5 |
| Application: | Deburring |


