Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc deburring machine ] eşleşme 78 Ürünler.
5KW CNC Çöpeleme Makinesi Otomatik Güç Tüketimi 100mm Araç Diametresi
| Türü: | Otomatik |
|---|---|
| Mil Hızı: | 1000-3000 devir/dakika |
| Güç kaynağı: | 220V/50Hz |
3000 Rpm Döner Hızı Otomatik CNC Çöpeleme Makinesi 220V 50Hz Voltaj 200mm
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Türü: | Otomatik |
| Max. Maks. Deburring Diameter Çapak Alma Çapı: | 100 mm |
220V Metal CNC Çöpeleme Makinesi Yüksek hassasiyet / verimlilik Model JYY-M5
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Voltaj: | 220V |
| Malzeme: | Metal |
Elektrikli Metal CNC Çöpeleme Makinesi 3kW 220V Otomatik Çöpeleme Makinesi
| Türü: | Otomatik |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Sıklık: | 50Hz |
CNC Kontrol Sistemi CNC Çöpeleme Makinesi Metal Parçalar 3kW Güç Tam Çöpeleme Ekipmanı Üretim Sanayi için
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Max. Deburring Diameter: | 100mm |
| Voltage: | 220V |
İşlemde Kolay Bir CNC Çöpeleme Makinesi Metal Uyumlu Maksimum Çöpeleme Diametresi 100mm Hassas Çöpeleme için Tasarlanmıştır
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Max. Deburring Length: | 200mm |
Metal Otomatik CNC Deburring Makinesi JYY-M5 Hızlı üretim hatları için profesyonel Metal Deburring Ekipmanı
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Application: | Deburring |
3kW Gücünde ve Maksimum Çapak Alma Çapı 100mm Olan 3000rpm CNC Çapak Alma Makinesi, Otomatik Metal Kenar İşlemleri için İdeal
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Max. Deburring Diameter: | 100mm |
| Frequency: | 50Hz |
endüstriyel Otomatik Metal CNC Debourring Makinesi Spindle Hızı 1000 - 3000 Rpm
| Türü: | Otomatik |
|---|---|
| Takım Çapı: | 100 mm |
| Güç kaynağı: | 220V/50Hz |
Metal CNC Çöpeleme Makinesi 220V Hassaslık Verimlilik 3kW Elektrik Gücü
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Voltaj: | 220V |
| Özellikleri: | Yüksek Hassasiyet, Verimli, Kullanımı Kolay |


