Alle producten
zoekwoorden [ cnc deburring machine ] bij elkaar passen 78 producten.
3000 Rpm Spindel snelheid Automatische CNC Deburring Machine 220V 50Hz Spanning 200mm
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Type: | Automatisch |
| Max. Debietdiameter: | 100 mm |
Metalen 220V CNC-deburring machine met 100mm diameter 200mm lengte
| Controlesysteem: | CNC-machines |
|---|---|
| Frequentie: | 50 Hz |
| Max. Debietdiameter: | 100 mm |
Elektrische metalen cnc-afschermmachine 3kW 220V automatische afschermmachine
| Type: | Automatisch |
|---|---|
| Materiaal: | Metalen |
| Frequentie: | 50 Hz |
220V CNC-metalen ontblaasmachine met hoge precisie / efficiëntie Model JYY-M5
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Materiaal: | Metalen |
CNC-besturingssysteem Cnc-afschermmachine Metalen onderdelen 3kW Vermogen Precision-afschermingsapparatuur voor de verwerkende industrie
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Max. Deburring Diameter: | 100mm |
| Voltage: | 220V |
Makkelijk te bedienen CNC-afschermmachine Metalen compatibel Max-afschermingsdiameter 100 mm Ontworpen voor precisie-afscherming
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Max. Deburring Length: | 200mm |
Automatische CNC-metalen afborringsmachine JYY-M5 Professionele metalen afborringsapparatuur voor gestroomlijnde productielijnen
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Application: | Deburring |
3000rpm CNC Deburring Machine Offering 3kW Power and Max Deburring Diameter 100mm Ideal for Automated Metal Edge Finishing
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Max. Deburring Diameter: | 100mm |
| Frequency: | 50Hz |
industriële auto-metalen cnc-deburring machine met spindel snelheid 1000 - 3000 rpm
| Type: | Automatisch |
|---|---|
| Gereedschapsdiameter: | 100 mm |
| Stroomvoorziening: | 220V/50Hz |
Metalen cnc-afbrekingsmachine 220V Precision Efficiency 3kW Elektriciteit
| Materiaal: | Metalen |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Kenmerken: | Hoge nauwkeurigheid, efficiëntie, gemakkelijk te bedienen |


