همه محصولات
کلید واژه ها [ cnc deburring machine ] همخوانی داشتن 81 محصولات.
3000 دور در دقیقه سرعت پیچ خودکار ماشین CNC Deburring 220V 50Hz ولتاژ 200mm
| مدل: | JYY-M5 |
|---|---|
| نوع: | خودکار |
| Max. حداکثر Deburring Diameter قطر سوراخ کردن: | 100 میلی متر |
ماشین سنگ شکن CNC 220 ولت با قطر 100 میلی متر و طول 200 میلی متر
| سیستم کنترل: | CNC |
|---|---|
| فرکانس: | 50 هرتز |
| Max. حداکثر Deburring Diameter قطر سوراخ کردن: | 100 میلی متر |
آسان برای کار کردن CNC Deburring ماشین فلز سازگار قطر Deburring حداکثر 100mm طراحی شده برای Deburring دقیق
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Max. Deburring Length: | 200mm |
سیستم کنترل CNC ماشین کنترلی CNC قطعات فلزی 3kW قدرت تجهیزات کنترلی دقیق برای صنعت تولید
| Model: | JYY-M5 |
|---|---|
| Max. Deburring Diameter: | 100mm |
| Voltage: | 220V |
ماشین ماشینکاری اتوماتیک CNC JYY-M5 تجهیزات حرفه ای فلز برای خطوط تولید ساده
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Power Source: | Electric |
| Application: | Deburring |
3000rpm ماشین CNC Deburring ارائه 3kW قدرت و حداکثر Deburring قطر 100mm ایده آل برای اتمام قطب فلزی خودکار
| Control System: | CNC |
|---|---|
| Max. Deburring Diameter: | 100mm |
| Frequency: | 50Hz |
ماشین ماشین آلات صنعتی اتوماتیک فلز CNC با سرعت اسپندل 1000 - 3000 Rpm
| نوع: | خودکار |
|---|---|
| قطر ابزار: | 100 میلی متر |
| منبع برق: | 220 ولت / 50 هرتز |
ماشین سنگ شکن فلزی CNC 220V کارایی دقیق 3kW قدرت الکتریکی
| مواد: | فلز |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 ولت |
| ویژگی ها: | دقت بالا، کارآمد، آسان برای کار |


