همه محصولات
کلید واژه ها [ cnc deburring machine ] همخوانی داشتن 78 محصولات.
کنترل PLC ماشین سنگ شکن نایلون 200mm با دکمه توقف اضطراری
| ولتاژ: | 220 ولت |
|---|---|
| نوع: | دستگاه حباب روتاری |
| منبع برق: | برق |
ماشین آلات CNC Deburring Series JYY-M5 طراحی شده برای ارائه نتایج ثابت deburring و قابلیت اطمینان ماشینکاری
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Spindle Speed: | 3000rpm |
| Max. Deburring Length: | 200mm |
سرعت اسپندل 3000rpm ماشین سوراخ کردن هیدرولیک CNC JYY-M5 برای دقت و دوام در ساخت فلز طراحی شده است
| Power: | 3kW |
|---|---|
| Application: | Deburring |
| Type: | Automatic |
آسان برای استفاده ماشین آسیاب ابزار CNC ابزار فلزی تیز کردن راه حل های آسیاب دقیق برای صنعت تولید
| Features: | High Precision, Efficient, Easy To Operate |
|---|---|
| Application: | Deburring |
| Power Source: | Electric |
ماشین آسیاب CNC برای قطعات ریخته گری آلومینیوم
| عملکرد: | حذف تراشه |
|---|---|
| ابزار: | سازگار با انواع مختلف |
| سازگار با انواع مختلف: | مصرف برق کم |
50 هرتز الکتریکی روتاری Deburring Machine کنترل PLC 1500 Rpm سرعت پیچ
| قدرت: | 1.5 کیلو وات |
|---|---|
| نوع: | دستگاه حباب روتاری |
| فرکانس: | 50 هرتز |
1.5kW کنترل PLC برای صنعت ابزار برش 300 میلی متر
| سیستم کنترل: | PLC |
|---|---|
| سرعت اسپیندل: | 1500 دور در دقیقه |
| منبع برق: | برق |
ماشین برش چرخ نایلون روتاری برق 500mm حداکثر طول برش
| Max. حداکثر Deburring Length طول لکه زدایی: | 500 میلی متر |
|---|---|
| نوع: | دستگاه حباب روتاری |
| منبع برق: | برق |
1500 دور در دقیقه کنترل PLC ماشین دور زدن چرخش 200mm Dia ماشین چرخ دور زدن
| Max. حداکثر Deburring Diameter قطر سوراخ کردن: | ۳۰۰ میلی متر |
|---|---|
| فرکانس: | 50 هرتز |
| ولتاژ: | 220 ولت |
220V 50Hz هیدرولیک ماشین CNC سوراخ کردن با فرش حفاری فرش عملکرد
| سرعت اسپیندل: | 1000-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| قطر ابزار: | 100 میلی متر |
| نوع: | خودکار |


