Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc deburring machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Kesin Kontrol Robotu Otomatik Yüksek Hızlı Akıllı Robotu
| Verimli: | 1000 adet/saat |
|---|---|
| Kullanıcı dostu: | Çalıştırılması kolay |
| Verimli enerji: | Elektrik Tasarrufu Sağlar |
Uzun Sürekli Robot Deboşlama Otomatik Tam Kontrol Deboşlama Robotik Kol
| Otomatik: | Manuel İşçiliği Azaltır |
|---|---|
| Yüksek verimlilik: | Çıktıyı Artırır |
| Düşük bakım: | Maliyet Tasarrufu Sağlar |
Yüksek hassasiyetli Endüstriyel Robotu Debering özelleştirilebilir Elektrikli Debering Robotu
| Yüksek verimlilik: | Çıktıyı Artırır |
|---|---|
| Kompakt: | Yerden Tasarruf Sağlar |
| özelleştirilebilir: | Özel İhtiyaçlara Göre Özelleştirilebilir |
Siemens Elektrikli Aygıt ve 4 Fıçı ile 200mm X 300mm Merkezkaç Fıçı Dönüştürme Makinesi
| Kapasite: | 10 Litre |
|---|---|
| karıştırma tipi: | döndür |
| Ağırlık: | 1300 kg |
Siemens Elektrikli Aygıt Merkezi Fırçalı Fırçalı 10 Litre Kapasiteli Fırçalı Makine
| Döküm işlemi: | Silika Sol Kayıp Balmumu Yöntemi |
|---|---|
| namlu boyutu: | 200mm X 300mm |
| işleme: | CNC İşleme, CNC Torna |
220V/380V Voltaj Merkezkaç Fıçı Bitirme Makinesi 4 Fıçı 200mm X 300mm Fıçı Boyutu
| PH değeri: | 5-6 |
|---|---|
| İşleme: | CNC İşleme, CNC Torna |
| Nominal giriş gücü: | 1,5 kW |
Metal robot cilalama güvenli çalışması yüksek hassasiyetli ISO9001 onaylı
| Kesinlik: | Yüksek hassasiyet |
|---|---|
| Esneklik: | Esnek Parlatma Seçenekleri |
| Uygulama: | Metal parlatma |
Kullanıcı dostu ve dayanıklı cilalama robot otomasyonu uzun süreli performans için
| Kesinlik: | Yüksek hassasiyet |
|---|---|
| Hız: | Hızlı Parlatma Hızı |
| Otomasyon: | Tam otomatik |


