Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc deburring machine ] eşleşme 78 Ürünler.
220V/50Hz CNC Makine Aracı Serisi 1500x1000x1200 mm
| Mil Hızı: | 1000-3000 devir/dakika |
|---|---|
| iş parçası boyutu: | 200x200 mm |
| Çapak Alma Yöntemi: | Döner Fırça |
3000 Rpm CNC Hidrolik Metal Bıçaklama Makinesi 3kW Metal Üretimi İçin
| Güç: | 3kw |
|---|---|
| Voltaj: | 220V |
| Özellikleri: | Yüksek Hassasiyet, Verimli, Kullanımı Kolay |
Hızlı Punching CNC Hidrolik Punching Makinesi 5KW 1500x1000x1200mm Boyutlar
| Mil Hızı: | 1000-3000 devir/dakika |
|---|---|
| iş parçası boyutu: | 200x200 mm |
| Çapak Alma Yöntemi: | Döner Fırça |
500Kg 220V 50Hz CNC Araç Hızlı Hızlı 1000 Parça/Saat Deburring Kapasitesi
| Çıkarma Kapasitesi: | 1000 adet/saat |
|---|---|
| iş parçası boyutu: | 200x200 mm |
| Çapak Alma Yöntemi: | Döner Fırça |
1300 Kgs Rotary Barrel Polishing Machine Karıştırma Tipi Müşteri Gereksinimleri İçin Döner
| Form: | Sıvı |
|---|---|
| işleme: | CNC İşleme, CNC Torna |
| namlu boyutu: | 200mm X 300mm |
Kompakt Otomatik Deberleme Robotu Düşük Bakım Elektrikli Deberleme Robotu
| Dayanıklı: | Uzun süreli |
|---|---|
| Verimli enerji: | Elektrik Tasarrufu Sağlar |
| Kullanıcı dostu: | Çalıştırılması kolay |
Kullanıcı Dostu Robot Deberleme Düşük Bakım Otomatik Deberleme Sistemi
| Verimli enerji: | Elektrik Tasarrufu Sağlar |
|---|---|
| Düşük bakım: | Maliyet Tasarrufu Sağlar |
| Yüksek verimlilik: | Çıktıyı Artırır |
Otomatik hassasiyetli robot çıkartma sistemi, özel ihtiyaçlar için robot kolu çıkartma
| hassas kontrol: | Tutarlı Sonuçlar |
|---|---|
| özelleştirilebilir: | Özel İhtiyaçlara Göre Özelleştirilebilir |
| Yüksek verimlilik: | Çıktıyı Artırır |
Esnek Robotik Deberleme Sistemi Yüksek Hızlı Otomatik Deberleme Robotu
| Otomatik: | Manuel İşçiliği Azaltır |
|---|---|
| Güvenli: | Yaralanma Riskini En Aza İndirir |
| Yüksek hassasiyet: | 0.01mm |
Özelleştirilebilir Tam Otomatik Robotlarlı Borçlama Sistemi 150 Parça/Saat
| Esnek: | Çeşitli Şekil ve Boyutları İşleyebilir |
|---|---|
| Kompakt: | Yerden Tasarruf Sağlar |
| özelleştirilebilir: | Özel İhtiyaçlara Göre Özelleştirilebilir |


