Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ cnc deburring machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Yüksek Hızlı Akıllı Robotu Deboşlatma Düşük bakımlı Otomatik Deboşlatma Makinesi
| hassas kontrol: | Tutarlı Sonuçlar |
|---|---|
| Düşük bakım: | Maliyet Tasarrufu Sağlar |
| Dayanıklı: | Uzun süreli |
ISO9001 Hassaslıklı Robotu Çöpeçimi Dayanıklı Kullanıcı Dostu Robotik Çöpeçimi Makinesi
| Esnek: | Çeşitli Şekil ve Boyutları İşleyebilir |
|---|---|
| Yüksek hassasiyet: | 0.01mm |
| Dayanıklı: | Uzun süreli |
Yüksek hassasiyetli 3kW CNC alet öğütme makinesi 220V Karmaşık alet şekilleri için
| Güç: | 3kw |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Model: | ABC-1000 |
Kullanıcı dostu işletim için 50Hz Frekanslı CNC Makine Aracı Serisi
| Özellikleri: | Yüksek Hassasiyet, Verimli, Kullanımı Kolay |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
3kW Elektrikli CNC Hidrolik Bıçaklama Makinesi Max. Deboring Diameter 100mm
| Güç: | 3kw |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| Voltaj: | 220V |
220V CNC alet öğütme makinesi 50Hz Frekans 3000 Rpm Döner Hızı
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Max. Maks. Deburring Diameter Çapak Alma Çapı: | 100 mm |
| Kontrol Sistemi: | CNC |
CNC Kontrol Sistemi 3000rpm Döner Hızlı CNC Makine Aracı Serisi
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Sıklık: | 50Hz |
| Uygulama: | çapak alma |
ISO9001 Yarım iletken alüminyum alaşımları dökme parçaları için CNC freze makinesi
| boyut: | 1450*1710*1950 |
|---|---|
| Uygulanabilir endüstri: | Yarı İletken Alüminyum Alaşımlı Döküm Parçaları |
| İşleme hızı: | 1000-8000 mm/dak |
1000 - 6000 mm/Min Alüminyum alaşımları dökme parçaları için CNC freze makinesi
| Alet: | Çeşitli tiplerle monte edilebilir. |
|---|---|
| sistem: | LNC Tayvan |
| İşleme doğruluğu: | ±0,05 mm |
200 mm abrazif naylon döner deburring tekerlek makinesi 1.5kW hassas bitirme için
| Kontrol Sistemi: | PLC |
|---|---|
| Türü: | Döner Çapak Alma Makinası |
| Güç: | 1.5KW |


