Όλα τα Προϊόντα
-
Μηχανή εκτόξευσης CNC
-
Μηχανή αλεξίπτωσης CNC
-
Ηλεκτρολυτική γυάλωση πλάσματος
-
Μηχανή γυάλωσης πλάσματος
-
Ρομπότ που γυαλίζει και βουρτσίζει
-
Ρομπότ αποσυναρμολόγηση
-
Μηχανή μαγνητικής λαξεύσεως
-
Μηχανή εκτόξευσης περιστροφικών τροχών
-
Ρομπότ Τρίχωσης
-
Μηχανή τελικής επεξεργασίας βαρελιών με φυγοκεντρική μηχανή
-
Μηχανή τερματισμού με δονήσεις
λέξεις-κλειδιά [ cnc deburring machine ] αγώνας 78 προϊόντα.
Υψηλής ταχύτητας έξυπνο ρομπότ αποσυναρμολόγηση χαμηλής συντήρησης αυτοματοποιημένη μηχανή αποσυναρμολόγησης
| Ακριβής έλεγχος: | Συνεπή Αποτελέσματα |
|---|---|
| Μικρή συντήρηση: | Εξοικονόμηση κόστους |
| Διαρκής: | Μακροχρόνια |
ISO9001 Ρομποτικό αποσβέσιμο ακριβείας Ανθεκτικό για τον χρήστη Ρομποτικό αποσβέσιμο μηχανή
| Ελαστικός: | Μπορεί να Αντιμετωπίσει Ποικίλα Σχήματα και Μέγεθος |
|---|---|
| Υψηλή ακρίβεια: | 00,01 mm |
| Διαρκής: | Μακροχρόνια |
Μεγάλη ακρίβεια 3kW CNC μηχανή άλεσης εργαλείων 220V για σύνθετα σχήματα εργαλείων
| Δύναμη: | 3KW |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Σχήμα: | ABC-1000 |
Η σειρά εργαλείων μηχανών CNC συχνότητας 50Hz για φιλική προς το χρήστη λειτουργία
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή ακρίβεια, αποτελεσματικότητα, εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
220V CNC μηχανή άλεσης εργαλείων 50Hz συχνότητα 3000 Rpm ταχύτητα σπινθήρα
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Μέγιστη διάμετρος εκτόξευσης: | 100 χιλιοστά |
| Σύστημα ελέγχου: | ΚΑΤ |
Συστήματα ελέγχου CNC Μηχανικά εργαλείων CNC σειρά με ταχύτητα σπινθήρα 3000rpm
| Πηγή ενέργειας: | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία |
ISO9001 Μηχανή αλεξίπτωσης CNC για ημιαγωγικά εξαρτήματα χύτευσης με θέρμανση αλουμινίου
| Τροπολογία: | 1450*1710*1950 |
|---|---|
| Εφαρμόσιμος κλάδος: | Τμήματα χύτευσης με έλαση από ημιαγωγούς αλουμινίου |
| Ταχύτητα επεξεργασίας: | 1000-8000 mm/min |
1000 - 6000 mm/min Μηχανή αλεξίπτωσης CNC για τα εξαρτήματα χύτευσης με θέρμανση από κράμα αλουμινίου
| εργαλείο: | μπορεί να συναρμολογηθεί με διάφορους τύπους |
|---|---|
| Σύστημα: | Εθνική Εθνική Εταιρεία Ταϊβάν |
| Ακριβότητα επεξεργασίας: | ± 0,05 mm |
Μηχανή αθρεπτικού νάιλον 200 mm 1.5kW για τελική τελική επεξεργασία
| Σύστημα ελέγχου: | ΠΛΚ |
|---|---|
| Τύπος: | Μηχανή περιστροφικής απομακρύνσεως |
| Δύναμη: | 1.5kw |


